of     1   

MasterKotlet
#39422219Friday, December 24, 2010 1:04 PM GMT

Odc.1-Poczatek Ilosc osób-3+1 Epilog Ta Historia opowiada o meznym i szlachetnym bohaterze który ocalil Swiat i setki zyc niewinnych ludzi.....Rudi! Historia (ojciec,matka i syn jedza obiad nagle ktos puka) O:Kto tam? ?:OTWIERAJ ALBO SPALE DRZWI! O:Swowaj Sie! Trzymaj*daje list* Gdyby cos nam sie stalo daj to Mistrzowi Mocy.Juz otwieram! ?: Nareszcie... A ty maly idz stad! R:Dobrze...*wychodzi pobawic sie na dworze* (ciekawe co tam sie dzieje) *idzie do domu* Mamo Ta.... (nie ma ich) R: (Tata Powiedzial zeby dac to Mistrzowi Mocy) Prolog I tak Mlody Rudi Idzie szukac Mistrza Mocy zeby Dac mu Wiadomosc... Potrzebni: Matka,Ojciec,Rudi,Wladca Ognia Wladca Ognia=? Rudi=R Ojciec=O Matka nic nie mówi (losowa osoba)
MasterKotlet
#39422243Friday, December 24, 2010 1:05 PM GMT

Odc.2-Trening Ilosc osób 2+3 EPILOG Mlody Rudi Poszukuje Mistrza Mocy zeby dac mu wiadomosc od ojca,Rudi widzi dom Mistrza Mocy ale musi przejsc przez mroczny las ... Historia R:(Czemu Ten Las Jest Taki Dziwny?) ?:Witaj R:Kim Jestes? ?:Jestem Mistrzem Mocy R:A wiec to tobie mam dac ta wiadomosc!*daje wiadomosc MM:*czyta* A wiec... Chodz za Mna *ida do domku mistrza mocy* Twój ojciec chcial zebys zostal moim uczniem... R:(aha...) No dobra... MM:najpierw zalóz ta zbroje. R:*zaklada zbroje* (UWAGA:Dodaj do domku dawacz zbroi lub daj napis "Chwile pózniej...")(TRENING) (Uwaga:Takie scenki treningowe z muzyczka(zeby bylo szybciej to powycinaj scenki i to bedzie szybsze) ) (noc zapadla) MM:Czas odpoczac... *ida spac* (napis "9 dni pózniej) MM:Mlody Uczniu Opanowales pierwszy poziom bitewny.Czas spac (nastepnego poranka) R:Mistrzu.... MISTRZU GDZIE JESTES?! *patrzy przez okno* (widzi 3 uciekajace gobliny..)PORWALY MISTRZA! Prolog Gobliny Porwaly mistrza Mocy,Rudi musi uratowac mistrza z wioski goblinów Wyprawa Do wioski goblinów sie zaczela .... Potrzebni: Rudi,Mistrz Mocy,Gobliny(losowa osoba(statysta)) R=Rudi MM=Mistrz Mocy G=Gobliny (nic nie mówia)
MasterKotlet
#39422266Friday, December 24, 2010 1:06 PM GMT

Odc.3-Rudi,Gobliny i Mistrz Mocy, Ilosc osób 6+2 Epilog Podczas wyprawy do wioski goblinów stalo sie cos dziwnego.... Historia D:JESTEM DUCHEM POPRZEDNI WOJOWNIKA MOCY.... R:LOLWUT? D:TA......WIEDZIALEM ZE SIE ZDZIWISZ SIE NA MÓJ WIDOK.... R:No... tak..... Po Co tu Jestes? D: Spotkalem twojego ojca... R: ON ZYJE?! D: TAK ON ZYJE R:*cieszy sie* i co dalej? D:Chcial zebym Dal ci to *daje miecz* To jest Executor miecz Bogów! R:oooooohhhh aaaahhhh ale sie blyszczy! (UWAGA:moge dorobic miecze i inne itemy) (duch znika a Rudi idzie do obozu) R:(Kurde dwa Gobliny.... MAM Executora!)*atakuje gobliny* Sukces! przebiore sie (napis "Chwile pózniej...") R:Oki ide *wchodzi do obozu* G:Witaj... Ty jestes ten nowy! R:tak jestem nowy G:Jak cie zwa? R:(MYSL MYSL MYSL! ok.... Ru... Rublin!)jestem Rublin! G:Pokaze ci obóz (napis "Pare minut pózniej...)A to jest domek 1134 goblina a to... (napis "O wiele wiecej niz pare minut....)G:a to jest...(Napis O WIELE WIELE WIECEJ NIZ GODZINE)G:A to jest Klatka (Rudi widzi Mistrza Mocy i Chlopaka o rok mlodszego od niego) R:Pójde Podoklóczac tym w klatce... G: no dobra... R:*podchodzi do klatki* Mistrzu! MM:To ty Rudi? R:Tak to ja! Ch.:Umiem otworzyc klatke... ale... R: co? Ch:Musisz odwrócic ich uwage! R:*sciaga przebranie* (przychodzi Wódz Goblinów) R:Kurde.... (NAPIS "CIAG DALSZY NASTAPI")
MasterKotlet
#39422304Friday, December 24, 2010 1:07 PM GMT

Moc I Magia odc.3 Rudi,Gobliny,Mistrz Mocy i Executor Ilosc osób 4 ("w poprzednim odcinku" i pare scenek z poprzedniego odcinka) Ch: Mialem na mysli to ze cos zrobisz.... R:Ta.. To nie byl dobry pomysl...... WG:GIN! (WALKA) (pod koniec bitwy)WG:*wyciaga ogromny miecz*GIN! R:*biega dookola**Wódz Goblinów nie moze trafic* HAhahahah jestem dla ciebie za szybki! WG:Ok... SPIN ATTACK! *robi SPIN ATTACK!* (umiem taki miecz zrobic) (Rudi Traci Przytomnosc(taki czarny ekran sie robi Pózniej Rudi sie budzi)Ch,MM:Obódz sie! R:Gdzi... Gdzie jestesmy? Ch:W klatce.... R:aha... ale *daje Mistrzowi Mocy Rózdzke* MM:Ja nie znam sie na czarach.....Chociaz znam pare zaklec mój brat Mistrz Magii mnie nauczyl! SLIMUS MAGIKUS! Ch:Dlaczego jestem cieki jak papier?! MM:To zaklecie Papieru! Otwórz Klatke! Ch:*otwiera klatke* (biegna do wyjscia) WG:A gdzie to sie wybieracie?! *atakuje* (WALKA)R:Jego spin attack jest zbyt potezny! MM:Trzymaj!*rzuca moc assasina do Rudiego* R:AKTYWACJA! WG:SPIN ATTACK! R:BACKFLIP!*unika wirujacego ostrza* WG:Arghhhh....!!!! R:______________________ (to co powie zalezy od trybu ataku odpisz z trybem ataku to dam dialog)(uciekaja) Prolog Tak o to Rudi zyskal lojalnego,madrego i silnego kompana-Frostiego Ksiecia Lodu i Wody Gdy Maximus Decimus Dowiedzial sie co sie tam stalo rozpoczal poszukiwania Rudiego Lord
MasterKotlet
#39422323Friday, December 24, 2010 1:07 PM GMT

Moc I Magia odc4-Wieza Snów Ilosc osób-5 Epilog Tak o to Rudi zaprzyjaznil sie z Frostim i zostali przyjaciólmi i Wojownikami Mocy. Historia R:Wiec ty jestes... F:Jestem Frostii! Ksiaze Lodu I Wody! R:taaaa..... A ja jestem Rudi MM: Czas na trening! (Trening) Juz noc! Dlaczego Nie idziemy spac? MM:Musisz trenowac! R:Co to znaczy "Musizsz"? MM:To znaczy ze Frostii idzie spac. R:CO? CZEMU? MM:Poniewaz ty musisz trenowac sile i wytrzymalosc! F:No to ide spac R:ok.. (Wiecej Treningu) MM: Juz mozesz isc spac R:No narescie *idzie do domku* F: Nie moge spac R:Ja tez MM:I ja tez... Musimy wybrac sie do CZARODZIEJA SNU! *ida do wiezy snu* *widza Maximusa Decimusa walczacego z Czarodziejem Snu* (walka)(pokonuja Maximusa Decimusa) MD:*ucieka do jaskini* R:Musimy tam pójsc! MM:NIE,NAJPIERW UKONCZYCIE SZKOLENIE! Prolog Maximus Decimus Jak zawsze po pokonaniu ucieka do jaskini bohaterowie postanowili to sprawdzic,Ale Po Szkoleniu Mocy
MasterKotlet
#39422339Friday, December 24, 2010 1:08 PM GMT

Moc I Magia odc 5-Ostatni Test Mocy IO-4 Epilog Bohaterowie musieli pszyspieszyc trening poniewaz Maximus Decimus rosnie w sile wiec beda rozpoczynac trening Magii,ale najpierw musza ukonczyc test Historia MM:To jest Wasz ostatni Test Frostii musisz otworzyc gildie Magii F:Dokladniej? MM:Zniszcz Ta sciane *pokazuje sciane* F:o....k....? MM:A ty Rudi... Masz mnie pokonac! R:LOLWUT?! MM:Musze wiedziec czy nauczylem cie wszystkiego... (WALCZA) F:ok... *wyciaga miecz* A MASZ! (nic..) *wyciaga topór* AAAAAAAAAAAAAAA...!!! (nic..) *wyciaga moc assasina* TERAZ JUZ PO TOBIE! (nic) *Wyciaga EyeBalla* NO TO MUSI DZIALAC! (nic...) AHHHHHH (to wkurzanie sie na sciane to w tle bitwy bedzie) (po jakims czasie Rudi pokonuje mistrza) MM:Dobrze... A ty Frostii... To nie ta sciana... *pokazuje na ta obok* F:Aha.... *wyciaga miecz i niszczy sciane* Ok... MM2:Witajcie w Gildi Magii! Prolog Bohaterowie ukonczyli Test Mocy i maja zaplanowana wyprawe do jaskini mroku...
MasterKotlet
#39422376Friday, December 24, 2010 1:09 PM GMT

Moc i magia odc 6-Jaskinia Mroku IO-4 Epilog Bohaterowie ida do jaskini mroku zeby odnalesc Maximusa Decimusa Historia *Rudi i Frostii ida do jaskini* R:Tu nic nie ma! F:*opiera sie o sciane i odkrywa tajne przejscie* R:Co to? F:Tajne Przejscie! *ida dalej* R:Frostii!STÓJ! F:*prawie wpadl do lavy* Dzieki. Lava... *skacza po kamieniach do nastepnego pokoju* R:Kolce! F:Taaa... Kolce.... *widza podloge pelna kolców* Kolejne Skakanie LUB Lina... *skacza po kamieniach LUB ida po linie* R:Bariera... Ta.... F:Tam jest portal! *z portalu wychodzi Maximus Decimus* MD: HAHAHHA MUSICIE UMIEC MAGIE OGNIA ZEBY PRZEJSC! R:Dzieki MD:Kurde... *ida do gildi Magii i trenuja przez reszte odcinka*
XxPlaygirlxX
#39428004Friday, December 24, 2010 2:54 PM GMT

English, Please?
MasterKotlet
#40331302Tuesday, January 04, 2011 5:37 PM GMT

Its not for you!
shadow97
#40331401Tuesday, January 04, 2011 5:40 PM GMT

Lolwut?
polisz
#80720825Wednesday, October 24, 2012 6:17 AM GMT

ja moge
DonCurrency
#80721915Wednesday, October 24, 2012 8:55 AM GMT

I know you are mad at Germany for invading you, along with the soviets but this is going too far.

    of     1