of     1   

cobainnn
#100853988Tuesday, June 11, 2013 1:44 PM GMT

Meraba. Ben Cobainnn. Robloxu "Blue Tails ep. 2" videosu ile ünlü olan "Casper1" den öğrendim. Ona çok teşekkür ederim. 17/10/2010 Roblox'a ilk başladığımda, ilk girdiğim Place "Building on Islands" idi. Şimdi tabii silinmiştir. İlk edindiğim arkadaş "Aurarus" gözükse de "Habiehabie09" du. Çünkü o zamanlar nasıl arkadaş olunur bilmiyordum. Zamanla Place yapmaya başladım: Place hayatımda çok eğleniyordum. Hiç bırakmak istemezdim, çünkü evimde hayvan kadar büyü silahları dolduruyordum. Ama en azından diğerleri gibi salakça şeyler [Evin üstünde My Little Pony] Koymuyordum. Ama en sonunda place öyle bir gelişti ki, yemin ederim bayılırdınız. Devamı da iyi, Korsanlar, gemiler, ve çeşit çeşit evler. Ama bunlar hepsi değil. Arda diye bir abim vardir. Kullanicisi Starkiller884 [Öyleydi, şifreyi unuttu salak -_-]. Kendisi BENDEN DE ZEKİYDİ. İlk katıldığığında, skybox yapabiliyor, Evine NUKE PATLATIYORDU :DD ama sonra dediğim gibi şifreyi kaybettiğinden birçok kullanıcı koydu: [Starkiller8884 - Starkiller8894.. Devamı.] Gelelim grup hayatıma. İlk katıldığım FEAR idi. İlk başta sadece öylesine bir grup zannettim ve bir süre sonra çıktım. Ha, FEAR'ı öylesine bir grup zannetmem 2-3 AYIMI aldı. Sonra RAT'a katıldım. RAT'a katıldığımda amk, üyesi olmama rağmen bana saldırıyorlardı amk. İngilizcem de iyi, ama Freechat kullanamiyordum. En sonunda saldırmayı kestiler tabii. Ama sonra, çok sıkıldım ve bugüne kadar gördüğüm en muhteşem askeri grup ve Placesini gördüm o gün: BMF [British Armed Forces]. Daha katılmamıştım o sıralar. Çünkü bilmiyordum neresi olduğunu. Bir arkadaşım bana ısrar edip duruyordu. Dayanamayıp bana saldırmaya başlamıştı sonra. Benim üzerinde emeli olan "Avengegeden" idi. Kendisi, sakin ve dost canlısıydı. Ama katılmadığım günlerde ADMİN kullandığı için o zaman Admin ile ilk kez karşılaştım. Ama onun da Admin olduğunu bilmediğimden salak salak bakıyordum etrafa. Sonra katıldım. Şimdi BMF çökmüş ve kendini yenileyerek, yeni bir ordu oluşturmuş. Gelelim Oyunlara. İlk VIP'im Datine'nin VIP'si idi. O anda bir kız ile tanıştım. Adını şimdi unuttum, ama 4 aydır aşıktım :P Sonra başka oyunlara girdim. Örnek Zombi hayatta kalma oyunları. Onlar bana pek eğlenceli gelmiyordu, çünkü HEP ÖLÜYORDUM VE PLACE ÇOK DARDI. Ve sonra: Freechat kullanmanın yolunu buldum. Parent Control diye birşey vardı. Onun ile belki birşey olur düşündüm. Ama orda kayıt olurken, diğerleri gibi adilik yapıp Aile izin şartlarını kabul ettim :3 Çok çok uzun süre sonra, artık vazgeçemeyeceğim bir grup buldum. [Modernken :P] The Roblox Turkey. Roblox Turkey sakin biriydi. Orada ilk tanıştığım "YieldingQuest" idi. Önce ona salak salak mesajlar attım. Sonra da Gruba girdim. Yielding'ten sonra Atakan ile tanıştım. Tabii o zamanlar ondan EMİR ALAMADIĞIMI bilmiyordum, beni şaşırttı ve ondan 1 kezliğine emir aldım. Daha sonrasında Roblox Turkey'de Orta rütbe olan Albay rütbesine kısa sürede ulaştım. Ve daha sonra ise Turkish Army'i bularak, DAHA ÇOK ONA BAĞLANDIM. Katılmak istediğimde, Deniz'e [Her zamanki başkomutan üniforması ile :P] Grammarlı bir istek yazdım. Kabul etti. Katıldığım ilk günün tam vaktinde eğitim vardı. Ve size söylemediğim birşey var: O eğitimlere ben "Görev" diyordum :C Neyse, ilk eğitim placem "Turkish Army Sword Training Area" idi. Bu arada Yielding'ten öğrendiğim: "MouseLock" idi. Onun sayesinde eğitimde KO bakımından 3. sırada mı ney öyle oldum. Ondan istediğim beni Sniper'da test etmesi idi. Ama eğitim bittiğinde Rage yapıp suya atlayacaktım ki, Deniz beni çağırdı ve "Snipeout" denilen Sniper Placesine götürdü. Oraya ilk kez gittiğimde Spetsnaz şapkası vardı :P Ayrı zamanda ilk katıldığımda "Turkish Cafe" de 2 tane denyo vardı. İsmini bilmiyorum, ama eminim, beni generalken gördüklerinde benimle dalga geçtiklerine pişman olmuşlardır. Sniper'da savaş yaparken diğerleri de gelmesin mi? Deniz bitti, diğerleri ile çifte bela oldu. Ama hepsi 4 WO iken, ve 4 KO oldum tek başıma :3 ve o anda Komando oldum. Devamında, Denize günde 3-5 tane ATMADIĞIM mesaj yoktu. Tabii, Denize çok BAĞLANMIŞTIM ben :p Sonra, benim TA'daki ilk raidim olan RAT ile raid yapmışım. Ben orada öyle bir azdım ki, 16 WO 8 KO ile [İçlerinde komuta BlueBloodu öldürmüştüm :D] büyük bir FAIL yaşadım. Bayrağı da kaptım. Kanıtı vardır: [Deniz paşanın RAT ile yapılan zafer resminde ben ile Deniz çekilmiştik.] Ha, birde o zamanlar en çok sevdiğim arkadaş olan "Tutkusina" vardı. Kendisi bana Admin olmayı ve nasıl kullanacağımı öğretmişti. Daha sonra Xnair ile Sarpkaya'nın çalınması konusunda savaşa girdik. Orada işte ben Knight ile tanıştım. Kendisinin o zamanlar FAZLA HAYALGÜCÜ VARDI :P Tutku ayrıldıktan sonra, Sasukeuchiha560 [Bizim Sk8rboy350] ile en iyi arkadaş olduk. Nasıl olduysa katıldığım ilk gündendir, Umut, Samet, Uru, kim varsa onların hiçbirini görmemiştim. :P o nedenle "onlar nasıl Org oldu" düşüncesine kapılırdım. Ha birde A9000 vardı. O çok iyiydi. Ama şimdiki gibi fazla RAGE yapmazdı. Placesinde olan "A life on İslands" 'da zombilerden kaçmaya çalışırdım. Hatta bayrak yaparken, metekara onu silmişti, çünkü onun bir ASILMIŞ ADAM olduğunu düşünürdü. ASDASDASDA :DD Daha sonra A9000 Org oldu. Sonra hayatıma biri daha gelmişti. Kutu12 [HACKOR :D] Kutu, o zamanlar TBC idi ve kendisi TSP'yi kuracakti. Ama sonra, öyle birşey oldu ki, TSP bize düşman oldu. Şimdi de öyle c: Ha bu arada, Kutu'yu ilk gördüğümde Yumurta kafaydi xddd Günler geçti, ben Albay oldum, sonra da Umut Başkomutan oldu. Erimin isyanı, ve çıkması ile ben Orgeneral'e yükseldim. ... Şimdi o ilk katıldığımdaki Kılıçlarımı, ve evimin arkasına kayalarla sakladığım nukeleri patlatmak vardı! :D
M4K0
#100964061Wednesday, June 12, 2013 12:47 PM GMT

Adam Yazar mubarek :D
EpicBoyMike
#100964486Wednesday, June 12, 2013 12:57 PM GMT

spam someone just mashed his fist on the keyboard repedeatly
84D80Y
#100972326Wednesday, June 12, 2013 3:12 PM GMT

Herkesin boyle okurken kendi hikayem aklima geldi ama terk fark once xnairin basina gecmem ve karisiklardan sonra birakip Turkish army de devam etmemdi.
at900
#100975031Wednesday, June 12, 2013 3:46 PM GMT

Wait... is that my username? My username is in this!
sametbey123
#101501737Sunday, June 16, 2013 7:52 PM GMT

Ben nerdeyim amk? :D:s:SD:D:a:
foIie
#101501981Sunday, June 16, 2013 7:54 PM GMT

what language is this?!
cobainnn
#107343867Sunday, July 28, 2013 11:26 AM GMT

Starfire, this is Turkish. And At. Where is your name in my Story?

of     1